542487960649491

Tepekule Hilton işbirliği…

Özel günler özen ister” prensibiyle çalışmalarına devam eden Tepekule Özel Günler Salonları, hayatlarını birleştirmeye karar veren çiftlere Hilton Garden Inn Bayraklı’dan özel balayı süiti hediyor ediyor.

 

Tepekule Özel Günler Salonları ve Hilton Garden Inn Bayraklı’nın beraber hayata geçirdiği proje ile yeni evlenen çiftlerin balayı gecesini Hilton Garden Inn Bayraklı ayrıcalığında süit odalarda geçirmeleri sağlanıyor.

Hilton Garden Inn Bayraklı’nın kampanyalarına çok sıcak yaklaştığını ve kampanyalarına özel fiyatlarla destek verdiklerini ifade eden Tepekule Özel Günler Halkla İlişkiler Müdürü Yasemin Erdöl, “Tepekule’de yemekli düğün yapmayı tercih eden tüm çiftler bu kampanyamızdan faydalanabilecek. Biz bu kampanyayı daha Hilton Garden Inn Bayraklı inşaat aşamasındayken düşünmüş ve Tepekule’de düğün yapmaya karar veren çiftleri balaylarının ilk gecesinde burada misafir etmek istemiştik. Otel faaliyete geçince de teklifimizi sunduk ve olumlu yanıt aldık. Aslında böylece hem güzel bir işbirliğine imza atarak bundan sonra yapabileceğimiz işbirliklerinin önünü açtık, hem de düğünlerini Tepekule’de yapan çiftlere çok özel ve güzel bir kampanya sunduk. Gelin ve damatlarımızın mutluluğunu gördükçe ne kadar doğru bir işbirliği yaptığımızı daha iyi anlıyoruz.” dedi.

 

İŞBİRLİĞİ BÜYÜYEREK DEVAM EDECEK

Hilton Garden Inn Bayraklı’nın Hilton Worldwide markasının en keyifli konsept otellerinden biri olduğunu ifade eden Hilton Garden Inn Bayraklı Satış Direktörü Aslı Özcan geniş yeşil alanları ve eşsiz Körfez manzarasında misafirlerini ağırladıklarını belirtti. Süit odalarının birçoğunun deniz manzarasına sahip olduğunu ifade eden Özcan, gerçekleştirilen işbirliği ile iki kurumun da bünyelerinde eksik olanları tamamladıklarını vurguladı. Hilton Garden Inn Bayraklı olarak düğün yapılabilecek büyük alanlara sahip olmadıklarının altını çizen Özcan “Bizim büyük organizasyon alanlarımız, Tepekule’nin ise konaklama hizmeti yok ve ikimiz arasındaki mesafe sadece yürüme mesafesinde. Bu da iki kurum için  çok büyük bir avantaj. Bu işbirliği konferanslar ve toplantılar bazında da sürecek” diye konuştu.

 

KÜÇÜK SÜRPRİZLER

Hilton Garden Inn Bayraklı olarak yeni evlenen çiftlere kendilerinin de bir süprizi olduğunu müjdesini veren Özcan “Tepekule odayı hediye ediyor, biz de yeni çiftlerimize küçük süprizler sunuyoruz. Onlar için bir balayı paketi hazırladık ve en özel gecelerinde kendilerine ikram edeceğiz. Böylece çiftlerimizi daha mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca yataklarını güllerle kaplıyoruz.’’ dedi.

Share