542487960649491

Özel Günler Özen İster

 

Tepekule olarak 10 yıl önce mottomuzu ‘’Özel Günler Özen İster’’ diye belirlemiştik. Geçen zaman zarfında özel günlerinizin gerçekten ‘özel’ olabilmesi için tüm detaylara azami özeni gösterdik.

Nice mutlu an’a tanıklık ettik gelin ve damatlarımızla..Aynı heyecanla birlikte yürüdük nikah masalarına doğru.Yüzlerce ‘ilk dans şarkısı’, onlarca nikah pastası seçtik birlikte.Gelen konukların mutlu ve keyifli ayrılmaları için çalıştık hep..

Şu ana kadar biriktirdiğimiz olanca deneyimimizle, bize soracak olursanız hangi mekânı, hangi tip organizasyonu seçecek olursanız olun, yaşamınızdaki en önemli günlerinizden birine adım atarken şunları mutlaka dikkate alın deriz.

1/Çok özel bir mekân seçin… Biz size İzmir’in en güzel manzarasını vaadediyoruz..

2/Yemek seçimine ve içeriğine özen gösterin. Size sunulan tekliflerde neler yer aldığını dikkatlice kontrol edin. Karar vermeden önce mutlaka tadım yapın. Çünkü o gece davetlileriniz de kendilerini sizin kadar özel hissetmeli…

3/Gece boyunca çalınacak müzikleri önceden planlayın.

4/Masa düzenine ve çiçeklere önem verin.

5/Fotoğraf ve video işinizi detaylı olarak planlayın…

6/Pastayı ciddiye alın. Görkemli ve lezzetli olmalı…

7/Konuklarınızın yararlanacağı bir otopark olup olmadığını kontrol edin…

8/Yaptığınız seçimlerle ilgili tanıdıklarınızdan ya da internet üzerinden referans arayın.(Bizimkileri merak ederseniz lütfen http://www.tepekuleizmir.com/sizin-yorumlariniz bölümünü tıklayınız)

9/Tüm bu detayları uzman bir ekip ile yürütün.

Bizler, düğün koçluğu hizmetimizle balayı otelinize kadar dilediğiniz tip organizasyonda hiçbir extra ücret talep etmeden her türlü detayda, size özel çözümlerle ve deneyimli ekibimizle hep yanınızdayız.

Mutluluklar dileriz.

Tepekule Catering & Wedding

Share