Litany Ristorante

Litany artık Tepekule Kongre Merkezinin çatı katındaki A7 Şehir Kulubü’nde… İzmirlilerin yakından tanıdığı İtalyan Şef Nicola Saraceno öncülüğünde, Ege ve Akdeniz lezzetlerinin sunulduğu mutfağımızın mottosu yine aynı ;

HER YEMEK BİR ŞÖLENDİR
Yediğimiz her şeyin sadesi, tazesi, doğalı ve yereli güzeldir.
Biz yaşadığımız bu bölgenin; Ege ve Akdeniz’in kendine özgü taze ve doğal gıdalarının ve beslenme alışkanlıklarının önemine inanıyoruz.

Sofralarımıza gelen her türlü yiyeceğin üretiminde emeği olan; Ayvalık’lı zeytin üreticisinden, Foça’lı balıkçıya, Manisa’lı üzüm üreticisinden, Aydın’lı incir üreticisine kadar herkese şükran duyuyoruz.
Toprağa ve üretime saygı göstermeden , lezzete ve güzel yemeklere ait bir kültürün varolamayacağına inanıyoruz. Görüş ve önerilerinizle her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.
Afiyet Olsun…

Litany 360 Tur İçin Tıklayın

80 kişilik oturma kapasitesi olan restoranın, gün batımının doyasıya izlendiği körfez manzaralı barı yine hizmetinizde, adı İzmir ile özdeşleşmiş değerli müzisyen Aziz Özen’i her akşam 18:30 ile 20:30 arası klasik piyanosu ile dinleyebilirsiniz.

Pazar hariç her gün açık olan mekanda yemek servisi öğlen 12:00’de başlıyor. Ayrıca 400 araç kapasiteli, özel güvenlikli kapalı otoparkı da ücretsiz olarak hizmetinizde…