542487960649491

İşte 2019 Gelinlik Trendleri…

Nişanlısınız ya da evlenmeyi düşünüyorsunuz… Düğününüzü 2019 yılında planlamak mı istiyorsunuz? Bu hazırlık aşamasında birebir ilgilenmeniz gereken ne çok detay var değil mi? Bunlardan bir tanesi de gelinlik seçimi…

Biz Tepekule ailesi olarak sizin için biraz araştırdık.

İşte 2019 Gelinlik Trendleri…

Gelinlik dediğimizde ilk aklımıza gelen bembeyaz bir gelinliktir. 2019 yılı gelinlik algımızı değiştirecek ve gelinlikler sadece bembeyaz olmayacak. Şeftali rengi, Şampanya rengi, Fildişi rengi, Mavi, Lavanta ve Gümüş rengi gelinlikler ön planda olacak. Farklı görünmek isteyen gelinler için seçim yelpazesi gerçekten çok geniş…

Bu seçeneklerin yanı sıra eğer tercihiniz beyaz renkli bir gelinlik olacaksa;  gül, gümüş ve altın renklerinin kullanılacağı metal aksesuarlarla renklendirilmiş gelinlik seçenekleri size uygun olabilir.

                                                             

Gelinliğinizin bütünselliğini tamamlayacak önemli faktörlerden bir olan duvak trendi,  2019 yılında bizi eskilere götürecek. Her genç kızın rüyası dediğimiz o özel günü hayal ederken, birçoğumuzun hayalinde uzak duvaklar yer alır. Biz yürürken, süzülerek bizi takip eden o uzun duvakları 2019 yılı gelinlerinde sıkça göreceğiz.

Her ne kadar uzun duvaklar trend olarak tercih edilecek gibi görünse de, duvak seçerken planlanan düğünün konseptini göz ardı etmemeliyiz. Şöyle ki; bolca oynayıp eğleneceğiniz bir düğün planı içerisindeyseniz, uzun duvak seçimi sizin hareket kabiliyetinizi kısıtlayacağı için size zor anlar yaşatabilir.  Kokteyl ya da nikah töreni düşünüyorsanız, uzun duvak tercihi muhteşem olacaktır. Zarif gelinliğiniz ve ardınızdan süzülen uzun duvağınız içerisinde göz kamaştıracaksınız.

 

Mutluluğa EVET demeniz dileğiyle…

Share