Banket Salonları

Banket Salonları
Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’deki Özel Günler Salonları; kongreler, iş ve bayi yemekleriniz, nişan, düğün, gala, mezuniyet yemekleriniz için İzmir’deki en ideal salonlardır. Her türlü hava koşuluna uygun iklimlendirme ve havalandırma sistemi bulunan Özel Günler Salonları’mızda; birbirinden değişik mönülerimiz, müzik, DVD, projeksiyon, sinevizyon olanaklarının yanı sıra pasta, süsleme, fotoğraf ve video hizmetlerimiz ile gününüzün gerçek anlamda “çok özel” olmasını sağlıyoruz. Ayrıca 150 araç kapasiteli, özel güvenlikle kapalı otoparkımız da ücretsiz olarak hizmetinizdedir. Eşsiz bir İzmir manzarasına sahip salonlarımız, 1000 kişiye kadar yemek ve 2500 kişiye kadar kokteyl servisi kapasitesine sahiptir.

TEPEKULE ÖZEL GÜNLER SALONU
Çatı katında yer alan bu salonumuzun kapasitesi 250 kişidir. 65 metre yüksekten harika bir İzmir ve Körfez manzarasına hakim salonumuzda şu ana kadar düzenlenen nişan, düğün, mezuniyet, kongre, bayi ve gala yemeklerimizin listesine referanslar bölümümüzden ulaşabilirsiniz.
Tepekule Özel Günler Salonları 360 tur için lütfen tıklayınız

KORDELYA ÖZEL GÜNLER SALONU

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nin teras katındaki Kordelya Salonu; kongre, iş, bayi, nişan, düğün, gala, mezuniyet yemekleriniz için sizleri bekliyor. Muhteşem bir İzmir Körfezi manzarasına sahip salonumuz 350 kişiye kadar yemek ve 700 kişiye kadar kokteyl servisi kapasitesine sahiptir. Yaz düğün ve toplantılarında, katlanarak tamamen açılan üç kenarı sayesinde, terasın açık alanıyla bütünleşmekte ve oturma kapasitesi 800 kişiye kadar çıkmaktadır.
Kordelya Özel Günler Salonları 360 tur için lütfen tıklayınız

İZMİR ÖZEL GÜNLER SALONU

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nin zemin katındaki İzmir Salonu, büyük sayıdaki grupları ağırlayabilmek üzere dizayn edilmiş kentimizdeki birkaç salondan biridir. Birbirinden farklı ve lezzetli mönü seçeneklerimizle nişan, düğün, mezuniyet ve gala yemeklerinizde konuklarınıza seçkin bir gece yaşatabiliriz. 800 kişiye kadar yemek ve 1000 kişiye kadar kokteyl kapasiteli bu salonumuz da diğer salonlarımız gibi iklimlendirme ve havalandırma sistemleriyle donatılmıştır.

.

AGORA BAHÇE

“ŞEHRİN İÇİNDE GİZLİ BİR BAHÇE”

Tepekule Events olarak kurulduğumuz günden bu güne Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’deki Özel Günler Salonlarımızda pek çok organizasyona ev sahipliği yaptık… Şimdi sizlerin memnuniyeti ve yoğun ilgisi doğrultusunda, İzmir’in en modern salonlarına bir yenisini daha ekliyoruz.

Açık havada yapmayı planladığınız nişan, düğün, gala, mezuniyet ve iş yemekleriniz için Agora Bahçe’yi mutlaka görmenizi öneriyoruz. Şehrin merkezinde, 1500 kişiye kadar servis kapasitesine sahip olan Agora Bahçe harikulade doğası, havuzu, ücretsiz otoparkı ve metro durağı ile ulaşım kolaylığı da sağlıyor.

“Bundan böyle artık…
HER MEVSİM TEPEKULE”