542487960649491

2019 Yılı Gelin Saç Modelleri

 “ Düğününüz yaklaşıyor ve tüm hazırlıklar yavaş yavaş tamamlanıyor. Peki en özel gününüzde saç stiliniz nasıl olmalı? Dünyaca ünlü tasarımcıların 2019 gelinlik moda haftalarında tercih ettiği gelin saçı modelleri trendlere dair ipuçları veriyor.  İyice araştırıp doğru saç modelini bulabilmeniz için, İlham alabileceğinizi düşündük.. “

2019 gelinlik modasında olduğu gibi, saçlarda da hem iddialı modeller hem de sadelik seçenekleri bir arada olacak. Büyük ve göz kamaştırıcı çiçekler bu yıl saçları süsleyecek. Dalgalı ve doğal saçlar bu yıl da tercih edilirken, kısa saçlı gelinler ise 2019 a damgasını vuracak.

2019 da yüksek toplanmış atkuyruğu modelleri yerine daha yumuşak ve düşük toplanmış saçlar yer alacak. Ayrıca örgü modelleri de tercihler arasında var olurken, romantik gelinler için  kurdelelerle süsleniyor olacak..

Bu yıl farklı aksesuarlar kullanılarak tasarlanan saç modelleri çok ilgi çekecek. Bunların arasında yer alan saç bantları farklı renler kullanılarak tercih edilebilir.

 

2019 yılında sade, romantik ve bohem tarzı saç modellerini sıkça göreceğiz.

Saçların üst kısmını komple değil, sadece yüzü çerçeveleyecek şekilde alarak yandan yarım toplamak sadeliği tercih eden gelinlerin çok hoşuna gidecek.

Bohem demişken örgü gelin saçından bahsetmemek olmaz. 2019’da örgüler, zarif atkuyruğu modellerinin hareketli detayları olarak karşımıza çıkıyor. Gelinlere hem romantik hem de cool bir görünüm kazandıran bu trende özellikle uzun saçlı gelin adayları bayılacak!

2019 gelin saçı trendleri arasında en çok dikkat çeken modeller ise kısa saç modelleri, saçlarını kısa kullanmayı tercih edenlerin bu yıl düğün günü için saçlarını uzatmasına gerek kalmayacak. Küt kesim saçlar, katlı ve dalgalı kısa saçlar spor görünmek isteyen gelinlerin tercihi olacak.

Bu yılın trendleri konusunda karar vermenizi sağlayacak bilgiler vermeye çalıştık.  Umarız faydalı olmuşuzdur.

Mutluluklar dileriz…

Tepekule Events

 

 

 

 

 

Share