2015 yılına sımsıcak bir merhaba demeye hazırlanın…

Tepekule A7 Şehir Kulübü ve Kordelya Özel Günler salonu olarak 2015 yılına sımsıcak bir merhaba demeye hazırlanıyoruz. Konuklarımıza özel lezzetler ve hoş sürprizlerle unutulmaz bir yılbaşı programı sunacağız.

Yeni yıla A7 Şehir Kulübü’nde adım atacaklar, körfez manzarası eşliğinde Ege mutfağından seçme lezzetler, serpme mezeler ve kestaneli iç pilav eşliğinde kuzu tandır ve daha birçok lezzet ile ağırlanırken; ünlü piyanist Aziz Özen, perküsyonist Nihat Şendündar ve ekibi yılbaşı gecesine özel seslendireceği yerli ve yabancı şarkılarla konukları nostalji yolculuğuna çıkaracağız.

Yine eşsiz lezzetlerin eşlik edeceği Kordelya Özel Günler Salonu da, Grup Omnitone, Balkan Band ve oryantal dans gösterisi ile yüksek tempolu ve eğlenceli bir programla dolu dolu bir yılbaşı gecesi yaşatacağız.

Deneyimli aşçıların elinden çıkan yemeklerin süsleyeceği gecede birçok ayrıntı düşünüldü, büyükler salonlarımızda eğlenirken, çocuklara özel vitamin organizasyon eşliğinde Survivor Show adlı animasyonu sunacağız. Gecenin sonunda sınırsız kahve ve çorba ikramımız olacak. Misafirlerimizin evlerine rahatça geri dönmesi için Konak, Karşıyaka ve Bornova merkezine de yarım saatte bir ücretsiz ring seferleri de düzenleyeceğiz. Herkesi bu ayrıcalıkları yaşamaya davet ediyoruz.